To już 3 września!

VII SLO oraz klasy gimnazjalne - godz. 09:00.
SSP14 - godz. 10:00.

Dyrekcja ZSSO informuje, że sierpniowa Rada Pedagogiczna odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 10.00.
Egzaminy poprawkowe odbędą się w dniach 27-29 sierpnia. Informacje w sekretariacie szkoły.
Poprawkowy egzamin maturalny odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 9.00.
Krzysztof Finster otrzymał nagrodę od prezydenta miasta Wojciecha Szczurka. Krzysiek znalazł się w gronie najlepszych gimnazjalistów w naszym mieście.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni składają serdeczne podziękowania Wszystkim osobom za bezinteresowną pomoc i życzliwość, które w szczególny sposób przyczyniły się do realizacji naszych planów i zamierzeń organizacyjnych w roku szkolnym 2017/2018.

Jednocześnie życzymy samych pogodnych i radosnych dni.

Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.
O godzinie 9.00 zakończenie dla uczniów LO, o godzinie 9.30 zakończenie dla uczniów szkoły podstawowej z klas IV, V i VI, a o godzinie 10.30 zakończenie dla klas gimnazjalnych i klas VII.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z projektem rządowego programu wsparcia dla ucznia: "Dobry start..."
Załączniki:
Pobierz plik (Komunikat Dobry start.pdf)Komunikat Dobry start.pdf[ ]210 kB
Fantastyczny występ reprezentantek Polski w gimnastyce artystycznej podczas Mistrzostw Europy w Guadalajarze!!!
Uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni w składzie:
Julia Chochół, Aleksandra Majewska, Aleksandra Wlaźlak, Agata Malisiewicz, Alicja Guja, Michalina Nicpoń zajęły 11 miejsce w wieloboju kwalifikując się do finału układu z 5 obręczami, w którym to z oceną 17.6 uplasowały się na miejscu 7!
Jest to najlepszy wynik od 17 lat!??
W kategorii juniorek Polskę reprezentowała również nasza uczennica Kornelia Pacholec wraz z koleżanką z KS Legion Warszawa - Alicją Dobrołęcką.
W klasyfikacji drużynowej wraz ze "zbiorówką" zajęły bardzo dobre 12 miejsce!
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodniczek i ich trenerek???
#teamPoland????
Ogromny sukces wiosennej edycji programu edukacji żeglarskiej „Gdynia na fali” zaowocuje w niedzielę tj. 10 czerwca wielkim Rodzinnym Piknikiem Żeglarskim na terenie Mariny Gdynia.
Centralnym miejscem wielkiej, żeglarskiej fiesty będzie trawnik przed bosmanatem Mariny Gdynia. Udział w imprezie zapowiedziały najważniejsze gdyńskie kluby i szkoły żeglarskie.
Na uczestników czekają m.in.:
- darmowe rejsy po Zatoce Gdańskiej,
- bezpłatne lekcje żeglarstwa,
- symulator łódki żaglowej dla dzieci,
- a także zwiedzanie od wewnątrz jachtów żaglowych, w tym słynnego Copernicusa, który niedługo weźmie udział w prestiżowych regatach Volvo Ocean Race.
Coś dla siebie znajdą jednak nie tylko miłośnicy wodnych uciech. Najmłodsi będą mieli do dyspozycji łódkę, którą będą mogli… pomalować kolorowymi farbami. Prace plastyczne będzie można wykonać również na żaglach. Sporym zainteresowaniem powinien cieszyć się również tor przeszkód. Na uczestników czekają takie zadania jak: ubieranie kapoka na czas, przeciąganie liny czy bieg w workach. Prowadzone będą również zabawy z animatorami w specjalnie wyznaczonej strefie oraz lekcje jak zachować się bezpiecznie w wodzie i nad wodą.
Zaledwie kilkanaście metrów dalej, dorośli będą mogli trochę poleniuchować. Leżaki, foodtrucki i dobra muzyka z pewnością umilą czas spędzony nad wodą.
Podczas wydarzenia wszyscy chętni będą mogli zgłosić się do biura pikniku, aby odebrać mapkę wraz z kartą obiegową. Odwiedzenie każdego z podanych miejsc oraz otrzymanie wszystkich pieczątek będzie uprawniało do wzięcia udziału w konkursie.

- Jest o co walczyć, ponieważ nagrody są naprawdę atrakcyjne: od zniżek na kursy żeglarskie, po rejs jachtem, który zaplanowany jest na Noc Świętojańską – uzupełnia Marek Łucyk.
Wstęp bezpłatny. Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi w godz. 10 - 17! Gwarantujemy wspaniałą zabawę!

Blisko 130 zawodniczek z Polski, Azerbejdżanu, Luxemburga, Litwy, Izraela oraz Czech zaprezentowało swoje umiejętności w międzynarodowych Turniejach „ 4th Baltic Junior Cup” oraz „ Gdynia Rhythmic Stars” w miniony weekend. Wśród startujących dziewczynek od seniorek po najmłodsze siedmiolatki zaprezentowały się również uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego .

W międzynarodowym turnieju „ 4th Baltic Junior Cup” w kategorii juniorek w wieloboju dwie nasze uczennice stanęły exequo na 2 miejscu- Laura Zakreta i Victoria Kozłowska . W kategorii juniorek 7 miejsce zajęła Wiktoria Wójtowicz, a Julia Piechocka 10 miejsce .

W kategorii juniorek młodszych  zwyciężyła Marcelina Mądry,  a nasze pozostałe zawodniczki zajęły następujące miejsca : Kinga Kaczor 4m ( 3m w roczniku 2007), Lena Jastrzębska 6m , Patrycja Gawior 7m. Regulamin turnieju przewidywał, że do końcowej klasyfikacji liczyły się tylko dwie najlepsze zawodniczki z każdego klubu . Brawa również dla naszych pozostałych uczennic, których noty uplasowały je na następujących miejscach : Król Jagoda -7m ( 3m w roczniku 2006), Król Julia 8m, Apolonia Chabowska 12m, Oliwia Świątecka 13m, Wiktoria Wohlfhart 19m, Oliwia Kolera 20m.

W kategorii rocznika 2008 nasze zawodniczki zajęły następujące pozycje: Jagoda Łągiewczyk 7m, Anastazja Bednarczyk- 9m, Nadia Gorlikowska 12m, Paula Trocka 14m, Agata Kobylańska 18m.

W drugim rozgrywanym w pięknej hali Gdynia Arena turnieju FIG oraz „ Gdynia Rhythmic Stars” w kategorii juniorek bardzo dobrze zaprezentowała się Kornelia Pacholec , która wraz z koleżanką z reprezentacji Polski Alicją Dobrołęcką wygrała w klasyfikacji drużynowej juniorek, a w niedzielnych finałach Kornelia zdobyła dwa złote medale i jeden srebrny !!! Druga nasza reprezentantka Adrianna Budnik w składzie drugiej polskiej drużyny zajęła 4 miejsce ( wraz z Mileną Górską z Warszawy) .

W kategorii seniorek wysokie 2 miejsce zajęła Natalia Kozioł  ( w niedzielnych finałach trzy srebrne medale i jeden złoty ), a 5 miejsce Natalia Wiśniewska.

W pokazach zaprezentowała się również zbiorówka reprezentacji Polski seniorek składająca się z uczennic SMS Gdynia , dla której był to ostatni sprawdzian przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy w Guadalajarze.

Poniżej lista osób przyjętych do klasy 4 Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 na rok szkolny 2018/2019.
Do 28 czerwca 2018 r. prosimy o dostarczenie świadectwa ukończenia klasy trzeciej, dokumentu potwierdzającego przeniesienie ucznia ze szkoły rejonowej oraz karty zdrowia.