Dziś jest Niedziela, 19 Stycznia 2020r.     imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Czytaj więcej...

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składają

Dyrekcja , Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

 

Czytaj więcej...
13 grudnia o godz 17.30 zapraszamy na KONCERT ŚWIĄTECZNY.
Będzie wiele atrakcji, przyjdź i zobacz.

Czytaj więcej...

Apel do środowiska szkolnego w sprawie aktywnego włączenia się do programu:

Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele

Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni

 

Szanowni Państwo,

Dążąc do zdobycia dodatkowych środków finansowych na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwi pozyskiwanie przez radę rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, Organizacji Pożytku Publicznego nr KRS: 0000268115 – kwot wartości 1% od Państwa podatku dochodowego..

Polecając tę formę gromadzenia funduszy, przeznaczanych na poprawę warunków nauczania naszych dzieci, prosimy także o zainteresowanie nią Państwa przyjaciół i znajomych oraz poinformowanie ich, że mogą tą drogą wspomóc szkołę i jej uczniów

Celem dokonania ww. operacji każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2019:

szkoła sportowa gdynia, zsso gdynia, sportowa gdynia (lub podobne)

W imieniu Rady Rodziców Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni

Przewodniczący Rady Rodziców Monika Siwak

Czytaj więcej...
Aleksandra Majewska uczennica naszego liceum otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020. Uroczystość odbyła się w auli na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.
Czytaj więcej...
Od 12 listopada obowiązuje zmiana obuwia.

ZMIANA TERMINU PRZYJAZDU GOŚCI Z WŁOCH!
Uprzejmie informuję, że zmianie ulega termin przylotu uczniów z Włoch: zostaje on przesunięty na 24 kwietnia 2020 r. (piątek) wieczorem. Nasi goście zostają w Polsce
do 29 kwietnia (środa). Nowy termin wyznaczono w celu uniknięcia kolizji z egzaminami ósmoklasisty.

Do programu wymiany międzynarodowej poszukujemy nadal TRZECH OSÓB z VII lub VIII klasy – trzech chłopców LUB trzech dziewczynek, które zgodzą się gościć chłopców.

Koordynator wymiany
Anna Brygman-Studencka

Czytaj więcej...
Tradycyjnie 11 listopada będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. Uczniowie naszej szkoły będą brać udział w Gdyńskiej Paradzie (szczegóły u L.Finster i J.Tenderenda) oraz w Strefie Kibica podczas Biegu Niepodległości ( szczegóły u S.Pawelec i K.Pakólskiego).
Wszystkich zachęcamy do udziału. Zaproście również Swoich bliskich.
Szczegóły dot. święta na http://paradagdynia.pl/
Czytaj więcej...
Dnia 11 października br. odbyły się w szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej. W trakcie uroczystego apelu mieliśmy przyjemność obejrzeć część artystyczną w wykonaniu uczniów klas licealnych. Następnie Samorząd Uczniowski wręczył statuetki najlepszym nauczycielom w ramach plebiscytu "Złote Prusaki 2019". Apel zakończył Pan Dyrektor Marek Prusak, który przekazał dla poszczególnych nauczycieli i pracowników szkoły nagrody dyrektora. Otrzymali je: Joanna Bajon, Anna Brygman-Studencka, Katarzyna Gronowicz, Katarzyna Jęczmień, Sylwia Pawelec, Marcin Jankowski, Paweł Kriesel oraz Bożena Gojtowska, Anna Motyl, Mirosława Puzdrowska, Katarzyna Sobczyńska, Janusz Snopek.
Wszystkim nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy szczęścia oraz radości.
Dziękujemy Radzie Rodziców za słodki poczęstunek.
Czytaj więcej...
Odpłatność za basen w roku szkolnym 2019/2020 dla uczniów klas 5-6 w kwocie140 zł/semestr prosimy przekazywać na ręce wychowawców bądź na konto Rady Rodziców o nr.:
84 1440 1026 0000 0000 1086 3481.
W tytule przelewu prosimy podać: opłata za basen, imię i nazwisko Państwa dziecka oraz klasę do której uczęszcza .
Płatności za pierwszy semestr prosimy dokonać do 11.10.2020 roku.
Czytaj więcej...
Zapraszamy nowo wybrane trójki klasowe na wybory Rady Rodziców przy ZSSO.
Zebranie wyborcze odbędzie się w najbliższy wtorek t.j. 17.09.2019 w stołówce szkolnej tuż po zebraniach klasowych o godzinie 19:00.

Back to top