Dziś jest Wtorek, 16 Października 2018r.     imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
Czytaj więcej...
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  podczas uroczystości miejskich nagrodę prezydenta miasta otrzymała pani Karolina Wieczorek nauczyciel wychowania fizycznego.
Serdecznie gratulujemy.
Czytaj więcej...
Z okazji DEN odbył się uroczysty apel, na który przybyli emerytowani pracownicy szkoły. Dyrektor ZSSO Marek Prusak wręczył nagrody. Otrzymali je  nauczyciele: Anna Mrozińska, Beata Pienczk, Longin Finster, Marcin Jankowski, Paweł Kriesel, Mirosław Salamądry oraz pracownicy administracji i obsługi: Joanna Keler, Katarzyna Sobczyńska, Sławomir Brzeski, Andrzej Kamiński, Antoni Trzonkowski.
Następnie odbyła się gala ZŁOTYCH PRUSAKÓW oraz występ artystyczny uczniów szkoły podstawowej.
Po uroczystości goście i pracownicy szkoły udali się do biblioteki na poczęstunek. Piękny i smaczny tort ufundowała Rada Rodziców. Dziękujemy.
Czytaj więcej...
Czytaj więcej...

WYMIANA MIĘDZYNARODOWA DLA VII I VIII KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ ORAZ GIMNAZJUM

W ramach nieformalnej współpracy międzynarodowej zostaliśmy zaproszeni z wizytą do Włoch, do szkoły w Casalmaggiore. Szkoła ta od lat uczestniczy we współpracy z innymi szkołami europejskimi, z którymi nawiązaliśmy kontakt.

Czytaj więcej...
Odpłatność za basen dla uczniów klas 4-6 w kwocie140 zł/semestr prosimy przekazywać na ręce wychowawców bądź na konto Rady Rodziców o nr.:
84 1440 1026 0000 0000 1086 3481.
W tytule przelewu prosimy podać: opłata za basen, imię i nazwisko Państwa dziecka oraz klasę do której uczęszcza . Płatności prosimy dokonać do końca września 2018 roku.
Czytaj więcej...
Szymon Więckowicz absolwent VII SLO znalazł się w gronie najlepszych maturzystów w naszym mieście.Gala wręczenia wyróżnień odbyła się w auli szkoły muzycznej, w obecności Bartosza Bartoszewicza, wiceprezydenta Gdyni oraz Joanny Zielińskiej, przewodniczącej Rady Miasta Gdyni.
Gratulujemy Szymon i życzymy wielu sukcesów w dorosłym życiu.
https://www.gdynia.pl/co…/najlepsi-gdynscy-maturzysci,527938
Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. 
To już 3 września!

VII SLO oraz klasy gimnazjalne - godz. 09:00.
SSP14 - godz. 10:00.

Dyrekcja ZSSO informuje, że sierpniowa Rada Pedagogiczna odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 10.00.
Egzaminy poprawkowe odbędą się w dniach 27-29 sierpnia. Informacje w sekretariacie szkoły.
Poprawkowy egzamin maturalny odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 9.00.
Czytaj więcej...
Krzysztof Finster otrzymał nagrodę od prezydenta miasta Wojciecha Szczurka. Krzysiek znalazł się w gronie najlepszych gimnazjalistów w naszym mieście.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Czytaj więcej...

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni składają serdeczne podziękowania Wszystkim osobom za bezinteresowną pomoc i życzliwość, które w szczególny sposób przyczyniły się do realizacji naszych planów i zamierzeń organizacyjnych w roku szkolnym 2017/2018.

Jednocześnie życzymy samych pogodnych i radosnych dni.

Back to top