b_300_0_16777215_00_images_hospicjum_wizualizacja.jpg

Drodzy Państwo. W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy pragniemy zaangażować uczniów naszej szkoły w dzieło niesienia w pomocy pacjentom dziecięcego hospicjum „Bursztynowa przystań” w Gdyni.

Po konsultacji z pracownikami hospicjum chcielibyśmy wspólnie zebrać  to, co dla tamtejszych dzieci niezbędne jest do codziennego funkcjonowania. Potrzebne będą:

Kompresy, pampersy Seni 1, 2, 3, 4, cewniki, bandaże, pościel młodzieżowa, ręczniki kąpielowe, gry edukacyjne 9mogą być używane), żywność długoterminowa, np.: majonez, kiełbasa sucha pakowana, masło, mleko (3,2 %), ogórki konserwowe, papryka konserwowa, tuńczyk w sosie własnym, ananasy w puszce.

Zebrane produkty planujemy dostarczyć do hospicjum 28 marca. Jest to zarazem ostatni dzień zbiórki. Ofiarowane produkty prosimy dostarczać do Pani Aliny Piec.

Ponadto klasy z naszej szkoły prosimy o przygotowanie ciast na kiermasz, który odbędzie się 28 marca 2018 r. Pieniądze ze sprzedaży Państwa „wypieków” zostaną przekazane na rzecz hospicjum „Bursztynowa przystań”.

W imieniu dzieci z hospicjum oraz własnym z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Back to top