gcf.jpg
Szanowni Państwo,

7-8 kwietnia młodzi reżyserzy z Gdyńskiej Szkoły Filmowej organizują casting do filmów dyplomowych ​pod opieką Roberta Glińskiego.​ Poszukiwani są dziewczynki i chłopcy w wieku od 6 do 13 lat, a także chłopcy w wieku 14-18 lat. Filmy kręcone będą latem. Zainteresowane dzieci wraz z opiekunami zapraszamy:

7 kwietnia o godz. 11.00 zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku od 6 do 13 lat.
8 kwietnia o godz. 11.00 zapraszamy chłopców w wieku od 14 do 18 lat.

do Gdyńskiego Centrum Filmowego w Gdyni, Plac Grunwaldzki 2. Castingi potrwają do godzin popołudniowych. Na casting nie obowiązują zapisy i nie należy się przygotowywać, przygotujemy zadanie aktorskie.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

reżyserzy Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Back to top