b_300_0_16777215_00_images_24.jpg

Dnia 17 kwietnia 2018 r. na obiektach Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących odbył się finał akcji „Sport na Zdrowie” organizowanej przez ASSECO Gdynia oraz Szkolę Sportową z Gdyni. W zawodach udział wzięły dzieci klas I-III z pięciu Gdyńskich Szkół Podstawowych: SP 13, SP 44, SP 21, SP 34 i SP 45 złożonych z 5 dziewcząt i 5 chłopców.

Drużyny rywalizowały w 10ciu konkurencjach. Najlepszą okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 21. O miejscu drugim decydowała dogrywka pomiędzy SP 34 i SP 45. Ostatecznie na drugim miejscu podium stanęli zawodnicy SP 45, a miejsce trzecie zajęli uczniowie SP 34.Kolejność końcowa prezentuje się następująco:

I miejsce: SP 21

II miejsce: SP 45

III miejsce: SP 34

IV miejsce: SP 13

V miejsce: SP 44

Wszystkie szkoły otrzymały, dyplomy i nagrody rzeczowe, a trzy pierwsze drużyny dodatkowo puchary. Nagrody zostały ufundowane przez Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A oraz Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i atmosferę prawdziwej rywalizacji sportowej prowadzonej w duchu fair play. Gratulujemy zwycięzcom, ale i tym wszystkim drużynom, które podjęły sportowe wyzwanie walki o najwyższy laur.

Szczególne podziękowania kierujemy do władz klubu ASSECO Gdynia za zaangażowanie i pomoc w realizacji wyjątkowego projektu, którego celem jest szeroko rozumiana promocja zdrowia poprzez aktywność fizyczną.
Zdjęcia do pobrania w poniższym linku!     laughing
https://drive.google.com/open?id=1ozexOTGoHAbDUIhsJ3uOrqg1TfBp5jGu

Back to top