Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Informuję, że u jednego ucznia, klasy IIAP liceum, stwierdzono zakażenie koronawirusem.
Decyzją Sanepidu wszyscy uczniowie tej klasy  oraz nauczyciele, którzy mieli kontakt z zakażonym uczniem, zostali skierowani na kwarantannę do 18.09.2020 r.

Obecnie decyzją Sanepidu klasa 2AP od jutra rozpocznie zdalne nauczanie.

O ewentualnych zmianach decyzji Sanepidu i Urzędu Miasta będziemy informować na bieżąco. Jednocześnie zwracamy się z apelem o rozwagę, ograniczenie spotkań, a w przypadku pojawienia się niepokojących objawów o niezwłoczny kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu.

Po rozpoczęciu nauki w trybie stacjonarnym, dla dobra i bezpieczeństwa nas wszystkich, bardzo proszę o bezwzględne przestrzeganie zasad przebywania i przemieszczania się na terenie szkoły, zachowania dystansu społecznego oraz zasłania ust i nosa w przestrzeniach wspólnych.

Z poważaniem

Marek Prusak

Dyrektor ZSSO

Back to top