Dziś jest Sobota, 25 Stycznia 2020r.     imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
Czytaj więcej...
Aleksandra Majewska uczennica naszego liceum otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020. Uroczystość odbyła się w auli na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.
Czytaj więcej...
W Pomorskim Parku Naukowo –Technologicznym uhonorowani zostali najlepsi w roku szkolnym 2018/2019 ósmoklasiści i gimnazjaliści. Okolicznościowe pióra oraz albumy o Gdyni wręczyli im Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni oraz Joanna Zielińska, przewodnicząca Rady Miasta Gdyni. W tym zacnym gronie znaleźli się Aleksandra Szulik i Witold Węgliński.
https://www.gdynia.pl/…/najlepsi-gdynscy-uczniowie-wyroznie…
Gratulujemy.
Czytaj więcej...

Nasi lekkoatleci ponownie w natarciu. Nasza drużyna w składzie Blanka Zapora, Aleksandra Jachorek i Mikołaj Prejc reprezentowała naszą szkolę w finale wojewódzkim, który odbył się 29 maja 2019 r. w Chojnicach. I tym razem, podobnie jak podczas Mistrzostw Gdyni doczekaliśmy się medali. Ola Jachorek nie miała sobie równych w skoku w dal. Bezapelacyjnie wygrała zdobywając złoty medal. Podium uzupełniła Blanka Zapora, która wywalczyła brązowy medal. Jakby tego było mało dziewczyny wystartowały również w sztafecie sprinterskiej 4x100 m. I tu, jak przystało na mistrzynie Gdyni w tej konkurencji stanęły na wysokości zadania pokazując, że na dzień dzisiejszy są najlepsze w województwie pomorskim. Serdecznie gratulujemy. Dziękujemy również Pani Dorocie Interewicz za motywację i opiekę sportową.

Czytaj więcej...
Michał Krasodomski, uczeń klasy 1A LO, zdobył srebrny medal podczas Mistrzostw Europy w żeglarskiej klasie Laser Radial w klasyfikacji do lat 21. Regaty rozgrywane były przez 6 dni w portugalskim Porto. W stawce seniorów wywalczył wysokie 5 miejsce.
Wyniki w klasyfikacji do lat 21:
https://2019-senior.laser-europeans.org/radial-men-u21-eur…/
Wyniki w klasyfikacji seniorów:
Czytaj więcej...
Veni Vidi Vici.
Reprezentacja VII sportowego Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Aleksandra Formella, Aleksandra Jachorek, Blanka Zapora, Daria Semerak, Mikołaj Prejc zdobyła 6 medali na zawodach lekkoatletycznych na otwartym stadionie

3 złote medale:
Aleksandra Formella w biegu na 100
Aleksandra Jachorek w skoku w dal
sztafeta w/w dziewcząt 4x100m

1 srebrny medal:
Blanka Zapora w skoku w dal

2 brązowe medale:
Aleksandra Formella w skoku w dal
Mikołaj Prejc w biegu na 1500m
Serdecznie gratulacje
Czytaj więcej...
Kornelia Pacholec (Nadzieja Gdyńskiego Sportu) i Karolina Wieczorek z drużyną GTK (drużyna roku) zostały nagrodzone podczas jubileuszowej XX Gali Gdyńskiego Sportu, która odbyła się w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
https://www.gdynia.pl/sport-i-zdrowie,7717/aleksandra-melzacka-i-lukasz-miedzik-sportowcami-roku,534549
Czytaj więcej...
Z wielką dumą informujemy, iż nasze uczennice - gimnastyczki artystyczne - Natalia Kozioł i Kornelia Pacholec otrzymały stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego na rok 2019!
Czytaj więcej...
Brawo Karolina Wieczorek (U18 dziewcząt) i Krzysztof Pakólski (U 16 dziewcząt).
Trenerzy/nauczyciele Szkoły Sportowej w Gdyni otrzymali nominacje na trenerów młodzieżowych reprezentacji Polski. Jest to kolejny dowód na to że mamy wspaniałą kadrę.
https://pzkosz.pl/aktualnosci/n/65532/
Czytaj więcej...
Nikola Kacik, Natalia Kozioł, Kornelia Pacholec i Julia Skubisz, uczennice naszej szkoły, otrzymały nagrody Prezydenta Miasta za osiągnięcia sportowe w drugim półroczu 2018 roku. Dziewczyny reprezentują la, pływanie i gimnastykę artystyczną. Nagrody wręczali prezydent Wojciech Szczurek, wiceprezydent Marek Łucyk, przewodnicząca Rady Miasta Joanna Zielińska i dyrektor GCS Rafał Klajnert.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
https://www.gdynia.pl/sport-i-zdrowie,7717/nagrody-prezydenta-dla-gdynskich-sportowcow,532373
Czytaj więcej...
Adrianna Budnik, Kornelia Pacholec i Laura Zakreta zostały stypendystkami Prezydenta Miasta Gdynia. Uroczystość odbyła się w sali koncertowej gdyńskiej Szkoły Muzycznej, a stypendia oczywiście wręczał Prezydent Wojciech Szczurek oraz jego zastępca Bartosz Bartoszewicz.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Back to top